КРЕДИТ НАЛИЧНЫМИ БЕЗ КОМИССИИ И ПОРУЧИТЕЛЯ от 12,99%

Руководители центральных органов исполнительной власти и других органов управления объявили о приеме граждан в апреле 2022 года в городах и районах.

Как сообщает АЗЕРТАДЖ, прием граждан в установленные дни начнется в 10:00.

      S/n

Qəbulun keçirildiyi şəhər, rayon

Əhatə olunan şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi gün

1.

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

1

2.

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik

Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

1

3.

Qəbələ

Qəbələ, Oğuz

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri

Qoşqar Təhməzli

1

4.

Ağdam

(Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın

Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

8

5.

Naftalan

Naftalan, Goranboy, Xocalı

Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

8

6.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri

Rəşad Nəbiyev

8

7.

Biləsuvar

Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Rövşən Rzayev

8

8.

Salyan

Salyan, Neftçala

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

8

9.

Gəncə

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

8

10.

Ağdam

(Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın

Baş prokuror

Kamran Əliyev

11

11.

Gəncə

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

12

12.

Bərdə

Bərdə, Tərtər

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

12

13.

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

14

14.

Kürdəmir

Kürdəmir, Ucar, Zərdab

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

Muxtar Babayev

15

15.

Cəlilabad

Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl

Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

15

16.

Yevlax

Yevlax, Mingəçevir

İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

15

17.

Xaçmaz

Xaçmaz, Şabran

Mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

15

18.

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

15

19.

Füzuli

(Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

15

20.

Füzuli

(Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd

Baş prokuror

Kamran Əliyev

21

21.

Quba

Quba, Qusar

Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

22

22.

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy, Ağstafa, Qazax, Tovuz

Təhsil naziri

Emin Əmrullayev

22

23.

Quba

Quba, Qusar

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

25

24.

Masallı

Masallı, Yardımlı

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

25

25.

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan, Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

28

26.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Yevlax, Mingəçevir, Ucar, Kürdəmir

Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

29

27.

Ağstafa

Ağstafa, Qazax, Tovuz

Baş prokuror

Kamran Əliyev

29

28.

Zərdab

Zərdab, Ucar, Kürdəmir

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

29

29.

Xaçmaz

Xaçmaz, Şabran

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Səfər Mehdiyev

29

BAKU.WS